Магазин оригінальних запчастин
  • +38(068)8801213 +38(050)4500302
Кошик 0 товар(ів) - 0 грн.

Iнформацiя про доставку

В інтернет-магазині Zipdetal всі замовлені товари ви можете отримати декількома способами. А саме:

1. Адресна доставка перевезення. Ваш товар доставлять за вказаною вами адресою. Вибір перевезення вказується Вами раніше при заповненні заявки. Оплата проводиться за тими тарифами, якого перевізника Ви вибрали.

2. Доставка в відділення перевізника. Товар доставляється в відділення перевізника, яке буде зручно Вам територіально. Оплата проводиться за тими тарифами, якого перевізника Ви вибрали.

3. Самовивіз зі складу. Товар буде доставлений на склад запчастин. Отримання товару абсолютно безкоштовно.

Доставка проводиться за допомогою:

• "Нова Пошта".

Здійснити оплату можна на складі компанії при отриманні Вашого товару. Для уточнення способу оплати і для повідомлення деклараційного транспортного номера, з Вами зв'яжеться менеджер нашого інтернет-магазину, за вказаною раніше номеру в реєстраційних даних.

Також доставка зі складу нашої компанії на склад компанії-перевізника здійснюється щодня.

Доставка товарів здійснюється тільки після оплати товару. Але існує також відстрочка, по якій оплата здійснюється термінами до того дня, що буде вказано в договорі на відстрочку.

 

Оплата заказу

У нашому інтернет-магазині Zipdetal, Ви можете оплатити своє замовлення за допомогою безготівкового розрахунку. За рахунком, який відправить Вам наш сайт після оформленого Вами замовлення. Рахунок Ви можете отримати по факсу або e-mail.

Після оплати рахунку, повідомляємо Вам дату отримання замовлення.

Якщо у Вас бажання отримувати замовлення через українських перевізників, перерахованих раніше, то замовлення передається в той же день перевізнику. Найчастіше клієнт отримує своє замовлення протягом 48 годин після оплати за нього. Замовлення може затриматися до 72 годин з об'єктивних причин. Наш менеджер розповість докладніше і відповість на всі ваші запитання при оформленні Вашого замовлення.

Якщо раптом вашого замовлення не виявиться на складі, тоді товар відправлятимуть з заводу-виробника максимум протягом 3-х тижнів. Більш точно розповість і відповість на Ваші питання наш менеджер при оформленні замовлення.

Існує ще один варіант до оплати, це готівковим платежем в офісі компанії.

При отриманні замовлення Ви отримуєте комплект документів, а саме:

• Податкова накладна.

• Рахунок на оплату з мокрою печаткою.

• Видаткова накладна.

Купуючи товар з написом «Акційний товар» тоді на такий товар не діють, будь-які існуючі у Вас знижки.

Більш детальна інформація буде надана Вам під час розмови з менеджером нашого інтернет-магазину Zipdetal.