Магазин оригінальних запчастин
  • +38(068)8801213 +38(050)4500302
Кошик 0 товар(ів) - 0 грн.

Про нас

Інтернет-магазин Zipdetal, є одним з провідних в Україні постачальників сільськогосподарських оригінальних запчастин і динамічно розвиваються підприємством.

Основний напрямок компанії полягає в продажу деталей для сільськогосподарської техніки іноземного виробництва за доступними цінами. Всі запасні частини, які запропоновані на сайті, відрізняються оригінальним виробництвом і відмінною якістю в процесі експлуатації.

Одним із потужних чинників, які впливають на клієнта після ціни, це - сервіс і запчастини, які надає наш інтернет-магазин. У нас налагоджена система доставки нашого товару і відмінне сервісне обслуговування. Асортимент підібраний з урахуванням на те, щоб точно і швидко реагувати на всі запити партнерів, з метою організації для них безперервного процесу виробництва. Якщо ви стаєте нашим постійним клієнтом, тоді у Вас з'являтися знижки на товар нашого магазину.

На сайті магазину представлено 7 товарних категорій: трактора, мотоблоки мотокультиватори, мото-квадро, навісне, фільтра, колесо, вироби, за якими спеціалізуються наші менеджери - з великим досвідом роботи в цій сфері, завжди зможуть допомогти підібрати необхідну Вам деталь, оптимальним способом. Ми включаємо широкий спектр відбору, що включають якість, потреба розвиненого сервісу, технічні характеристики, надійність і налагодженість каналів поставки запчастин і витратних матеріалів.

Запчастини нашого інтернет-магазину мають сертифікати якості, надані офіційного дилера від підприємства-виробників, які відповідають стандартам ГОСТ.

З моменту створення спектр пропонованих товарів постійно розширюється і з кожним разом підвищується рівень обслуговування покупців.

Нашою метою, є те, що ми співпрацюємо з нашими клієнтами на взаємовигоди і довгостроковості. У співпраці з нашим магазином Ви отримуєте низькі ціни на необхідну Вам продукцію. Надійність і різноманітність, постійно оновлений асортимент продукції, яка представлена ​​в інтернет-магазині - це основні складові фундаменту нашого магазину Zipdetal.

Наша компанія має інтерес до надійній роботі Вашої техніки, безперебійну комплектацію Вашого виробництва і зростання Вашого прибутку. Будемо раді, якщо Ви станете в числі наших постійних клієнтів. Більш детально ознайомитись з магазином, ви можете на нашому сайті zipdetal.com.